apartamenty w Szczawnicy

Field Guide do roślin leczniczych i ziół: Europy Środkowej i Ameryki Północnej (Peterson Field Guide)


Z ponad 300 zdjęć, to nowe wydanie pokazuje, jak zidentyfikować ponad 500 rośliny lecznicze. Opisowy tekst zawiera informacje, gdzie znajdują się rośliny, jak również znanesymbole obok opisów

roślin i organizacji zakładów przez kolory sprawiają, że to niezbędny przewodnik dla zrozumienia tradycyjnych leczniczego wykorzystania roślin wokół nas. W czasie, gdy zainteresowanie ziołami i medycyny naturalnej nigdy nie była wyższa, druga edycja tego niezbędny przewodnik

pokazuje, jak zidentyfikować ponad pięćset gatunków roślin

leczniczych. Ponad trzysta nowych kolorowych zdjęć ilustrujących ich kwiatów, liści i owoców. Uaktualniony tekst opisu zawiera informacje, gdzie znajdują się rośliny, jak również ich znanych zastosowań leczniczych.

Indeks tematów medycznych jest przydatna do szybkiego lokalizowania informacji na temat konkretnych dolegliwości, z powodu astmy i bóle głowy na przeziębienia ortodoncja katowice i bóle brzucha.

Symbole obok opisów roślin dać czytelnikom szybkie wizualne wpisu do roślin, które są trujące i mogą powodować reakcje

alergiczne. Organizowanych przez

kolor roślin na szybką identyfikację, ten przewodnik jest niezbędnym narzędziem dla zrozumienia tradycyjnych medyczne zastosowania roślin i ziół wokół nas.
Amazon Sales Rank: # 2343 w Książki wydania: 28.12.1999 Język oryginału: angielski Ilość przedmiotów: 1 Wymiary: 0.86 „hx 4,48” wx 7,22 „l, 1,07 kg Oprawa: miękka 432 stron Opis ISBN13: 9780395988145 Stan : New Uwagi:.. NOWY Z WYDAWCA 100% satysfakcji Śledzenie znajdujące się w większości zleceń kupna z Confidence Miliony sprzedanych książek!

Post Navigation

architekturawnetrz.pl/forum/thread/376/?page=last